نتایج جستجو برای عبارت :

پشت چراغ قرمز

خیلی برام پیش آمده که نرسیده به چهارراه برای اینکه پشت چراغ قرمز گیر نکنم، پام رو روی گاز گذاشتم و سرعتم رو زیاد کردم، ولی به اول چهارراه که رسیدم چراغ قرمز شده و چاره ای نداشتم که از چراغ قرمز رد بشم، ولی بعد خدا رو شکر کردم که ماشین پشت چراغ اون وری همزمان با من به وسط چهارراه نرسیده!
اگر چه بین قرمز شدن چراغ یک طرف با سبز شدن چراغ طرف دیگه معمولا چند ثانیه فاصله هست، ولی هیچ وقت بلافاصله بعد از سبز شدن چراغ وسط چهارراه نپرید.
شما هم تجربیات ر

فورد اخیرا در حال ارزیابی و آزمایش یک فناوری جدید است که اجازه عبور رانندگان از چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی را نمی دهد.
این سامانه که به "سامانه کمکی بهینه سازی سرعت چراغ های راهنمایی" معروف است، اطلاعات چراغ های راهنمایی را از حاشیه جاده ها دریافت کرده و با این اطلاعات راننده را وادار به حرکت با سرعت مناسب می کند.

ادامه مطلب
در گوشِ درد هایمبه گوش نمی‌رسدصدای باران اشک‌هایتفقطاین منمایستاده در بزرگ راهیپر از خاطراتویک چراغ قرمزبدون احساس
ایستاده امبه تماشایچراغ سبز چشمانت
اماتنها درگوشمزجر میکشدسکوت 
و آه گوشه ی دلممزه مزه می کنددرد را   #پروین اسحاقی                                
Artist: Tiesto | Music Name: Red Lights | Genre: Progressive House/Pop | Released: 2014 | Album: A Town Called Paradise | Tiesto - Red Lights
هنرمند: تیستو | نام موزیک: چراغ های قرمز | سبک: پروگرسیو های و پاپ | تاریخ انتشار: 2014 | ملیت: هلند
دانلود آهنگ (تیستو) Tiesto با نام (چراغ های قرمز) Red Lights
ادامه مطلب
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!
قرمز شدن چراغ اینترنت مودم یکی از موارد اعصاب خورد کنی است که برای بسیاری از کاربران مودم های ADSL اتفاق می افتد. در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم ابتدا مودم خود را ریست کنید. اگر مشکل برطرف نشد از آزاد بودن خط رانژه شده اطمینان حاصل کنید و اسپلیتر ها را بررسی نمایید. پورت Line باید به خط ورودی از پریز تلفن ، DSL به کابل متصل شده به مودم و Phone به کابل متصل شده به دستگاه تلفن وصل شده باشد.پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص علت قرمز شدن چراغ ا
سومین خورشیدایران حضرت شاه چراغ/بارگاه اوگلستان حضرت شاه چراغ/ازتباراهل بیت ونسل پاک موسوی/چشمه ای براهل ایمان حضرت شاه چراغ/علم وتقوا و کمالش اسوه ای برشیعیان/شد حریمش نورباران حضرت شاه چراغ/داده برشیراز ومردم گوهر احسان خود/اوپناه بر غریبان حضرت شاه چراغ/گنبدنورانی او ملجاءاهل دل است/زمزم برلطف و عرفان حضرت شاه چراغ/اوبرادر بر رضا وحضرت معصومه بود/گشته است محبوب رحمان حضرت شاه چراغ/کشورماازوجودش غرق در آرامش است/زائرش مهدی دوران حضرت
پشت چراغ قرمزخیابان شریعتی ایستاده بودیم
و منوچهر هم صحبت می کرد کنار خیابان یک پیرمردی که سرتاپا سفید یکدست پوشیده بود؛در گالری بزرگے گل های رزی به رنگ های مختلف می فروختولے سفیدی پیرمرد نظر من را جلب کرده بودو من احساس مے کردم این مرد از آسمان آمده است اصلا حواسم به منوچهر نبودکه یک لحظه حجم سنگین و خیسے روی پاهایم حس کردم یڪ آن به خودم آمدم دیدم منوچهر رد نگاهم را گرفته و فکر کرده من به گل ها خیره شدم،پیاده شده تا گل ها را برایم بخردمنوچ
پشت چراغ قرمزخیابان شریعتی ایستاده بودیم
و منوچهر هم صحبت می کرد کنار خیابان یک پیرمردی که سرتاپا سفید یکدست پوشیده بود؛در گالری بزرگے گل های رزی به رنگ های مختلف می فروختولے سفیدی پیرمرد نظر من را جلب کرده بودو من احساس مے کردم این مرد از آسمان آمده است اصلا حواسم به منوچهر نبودکه یک لحظه حجم سنگین و خیسے روی پاهایم حس کردم یڪ آن به خودم آمدم دیدم منوچهر رد نگاهم را گرفته و فکر کرده من به گل ها خیره شدم،پیاده شده تا گل ها را برایم بخردمنوچ
چراغ خیابانی LED

با بهره گیری از ال ای دی های پرقدرت منبع نوری با صرفه جهت روشنایی میباشند طیف
این نوع چراغ ها فاقد هرگونه نور ماوراءبنفش واشعه نور مادون قرمز و سایر اشعه های مضر میباشند.این چراغ
ها نسبت به چراغ های سدیم کمتری دارند و این نوع چراغ ها را میتوان با پنلهای خورشیدی استفاده نمود
برتری چراغ های LED Hower نسبت به چراغ های دیگر
مصرف پایین انرژی
طول عمر بالا
خاموش و روشن شدن سریع
فاقد گازهای سمی
عدم جذب حشرات
ضررو زیان الکتریکی کمتر
کا
دلم برای کافه های خیابون فلسطین تنگ شده، حوالی خیابون انقلاب، سر بذارم توی دستام و به قهوه خوردناشون نگاه کنم. پولی نمیموند اگر کافه میرفتم. یه وعده کافه رفتن، پول یه روز شایدم دو روز غذام تو خوابگاه بود. البته یادمه یکی دو بار رفتم، و الان که فکر میکنم میبینم چرا خودم نمی رفتم؟ تنها. مگه تنهایی چشه. سیگار بود. قهوه بود. بوی ذرت مکزیکی بود. کتاب بود. اهنگ بود. خیابون بود. شب بود. تهران بود. دلتنگی بود. دلشوره بود. چراغ زرد تیر چراغ برق ها تو تاریک
چراغ سیگنال یک چراغ کوچک است که به صورت روکار نصب می شود و رنگ نور مختلف دارد و از دسته لوازم  هشدار دهنده می باشد که هم  به‌صورت LED و هم به‌صورت چراغ‌های کوچک موجود است .

موارد مصرف چراغ سیگنال :
نصب روی  تابلو‌های برق – مخابراتی، شبکه و یا  روی بدنه ماشین‌آلات صنعتی به‌راحتی نصب‌ می شوند .
 ولتاژ تغذیه آن‌ها از ۳  تا ۲۲۰ ولت می‌باشد.  و در رنگ‌های سفید، آبی، قرمز، زرد و سبز  موجود می‌باشند.

اجزای تشکیل دهنده :
قاب
پیچ و مهره
لامپ
پیچ
چراغ خیابانی LED
این نوع چراغ ها فاقد هرگونه نور ماوراءبنفش واشعه نور مادون قرمز و سایر اشعه های مضر میباشند.این چراغ
ها نسبت به چراغ های سدیم کمتری دارند و این نوع چراغ ها را میتوان با پنلهای خورشیدی استفاده نمود

مصرف پایین انرژی

طول عمر بالا

خاموش و روشن شدن سریع

فاقد گازهای سمی

عدم جذب حشرات

ضررو زیان الکتریکی کمتر
چراغ خیابانی LED

مصرف پایین انرژی
طول عمر بالا
خاموش و روشن شدن سریع
فاقد گازهای سمی
عدم جذب حشرات
ضررو زیان الکتریکی کمتر
کا
چراغ خیابانی LED

مصرف پایین انرژی
طول عمر بالا
خاموش و روشن شدن سریع
فاقد گازهای سمی
عدم جذب حشرات
ضررو زیان الکتریکی کمتر
کا
چراغ خیابانی LED
مصرف پایین انرژی
طول عمر بالا
خاموش و روشن شدن سریع
فاقد گازهای سمی
عدم جذب حشرات
ضررو زیان الکتریکی کمتر
کاه
در حال حاضر، مردم یک نقطه‌ی خاص از شهر مقدس مشهد، نسبت به دو سال گذشته، بیشتر پشت رنگ قرمز یک چراغ عابرپیاده‌ی خاص می‌ایستن.
اینو کسی بهتون میگه که پونصد و پنجاه روز از هفتصد و دوازده روز گذشته رو پشت اون چراغ عابر پیاده‌ی خاص ایستاده.
این رو تعمیم بدیم به همه‌ی چراغ‌های عابر پیاده و غیرپیاده‌ی کشور؟ درصد قابل توجهی از مردم در دو سال گذشته، دقتشون به این بخش مویرگی از قانون or فرهنگ بیشتر شده.
چراغ سقفی توکار CoB برای نورپردازی داخل ساختمان استفاده می شود. چراغ های سقفی COB جایگزین هالوژن های سقفی هستند، چراغ های سقفی توکار COB مصرف برق بسیار کمی دارند ولی در عین حال نور بسیار قابل توجهی تولید می کند.
چراغ‌های سقفی توکار دارای تنوع بسیار زیادی است. این چراغ ها گزینه مناسبی برای استفاده در دکوراسیون منزل یا محل کار برای تزیین است و میتوان آن را جایگزین سایر چراغ ها و لامپ های موجود کرد
بدنه برخی از این چراغ‌های سقفی از جنس آلومینیوم
چراغ سوله ای 
یکی از محصولات روشن کننده انواع چراغ سوله ای هستند که قابل استفاده در سوله ها و کارگاه ها ،تولیدی ها ،باشگاه ها ورزشی و کارخانجات می باشند .
برای روشنایی بهتر در این جور فضاها باید از  چراغ کارگاهی یا سوله ای استفاده نمود.
ویژگی های منحصر به فرد این محصول باعث شده تا بهترین گزینه برای روشنایی در این فضاها باشد.
انواع چراغ صنعتی و چراغ کارگاهی از نظر ظاهر تفاوتهایی دارند و
می توانند به صورت آویز یا سقفی مورد استفاده قرار گیرند ت
چراغ شارژی انواع مختلفی دارد که شامل چراغ شارژی خانگی یا همان چراغ قوه، چراغ پلیسی و چراغ پیکنیکی است. چراغ قوه یا چراغ شارژی خانگی بیشتر برای روشن کردن مکان‏های ‎تاریک و در زمان شب کاربرد دارد. چراغ پلیسی توسط نظامیان برای شبگردی و مکان‏های ‎تاریک استفاده می‎شوند. چراغ پیکنیکی از نظر کارکرد به چراغ قوه‏های ‎خانگی شبیه است. 
چراغ های شارژی از نظر روشن شدن، دو نوع اضطراری و معمولی دارند. نوع اضطراری به صورتی است که با قطع جریان برق به صور
علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتورپس از راه اندازی یک پکیج ایران رادیاتور، ممکن است به هر دلیلی پکیج کار نکند و چراغ قرمز کنار دکمه ریست آن روشن شود. در این مقاله  قصد داریم علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور و کاری که باید انجام دهید را توضیح دهیم.چراغ قرمز که در بالای صفحه کنترل مدل آنالوگ قرار دارد و اگر با چشمک زدن چند چراغ آنالوگ یا ظاهر شدن کد خطای مربوطه در صفحه نمایش انواع دیجیتال همراه باشد به معنای وجود ایراد به خصوص

انواع آرایش با رژ قرمز
  یکی از پرطرفدارین رنگ ها برای آرایش لب ها ، رژ قرمز است. رژلب قرمز به لب ها رنگ و فرمی بی نظیر می بخشد و اگر این رنگ زیبا با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد آرایش لب هایتان زیبا و جذاب به نظر می رسد.
در ادامه توجه شما را به انواع مدل های آرایش با رژ قرمز جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشند.

انواع آرایش با رژ قرمز
ادامه مطلب
چراغ استخریچراغ استخر ال ای دی
چراغ استخر ال ای دی مناسب برای نورپدازی در داخل استخر فضاهای مرطوب می باشد. این چراغ ها ضد آب بوده و از این جهت برای روشنایی و نور پردازی در داخل استخر و محیط های مرطوب مناسب است.
چراغ استخری و چراغ های آب نما از آن دسته المان هایی هستند که مسئولیت مهمی را در نورپردازی محل بر عهده دارند. در حال حاضر در عصر کنونی، توجه کردن به زیبایی یک محیط و استفاده از امکانات و ابزاری که این زیبایی را بیشتر کند، اهمیت زیادی پید
تابستون بود. تاریک شده بود و هوا خنک و لذت بخش بود. چراغ های ماشین رو روشن کرده بودم. اولین باری بود که تو تاریکی رانندگی می کردم. نور قرمز رنگ چراغ های ماشین ها، جاده رو تو تاریکی قشنگ کرده بودن. 
در سکوت داشتیم به موسیقی در حال پخش گوش می کردیم. به مربی آموزش رانندگیم گفتم: رانندگی تو شب خیلی خوبه!
چند لحظه بعد مربیم در مورد دو نفر از کسایی که توسط همسرش تحت تعلیم رانندگی بودن صحبت کرد. اون دو نفر داشتن یکی از رویاهام رو زندگی می کردن...
تمام حس ه
چراغ عابر پیاده هنوز سبز نشده بود. به پسرهای جوان که پشت خطکشی ایستاده بودند نگاه کردم. گمان کردم همانی باشد که موهایش فر است. شیشه‌ی عینکش دودی بود. دو دل بودم. گل را که توی دستش دیدم تقریبا مطمئن شدم که خودش است. امیدوار بودم که خودش باشد. چراغ سبز شد. کوله‌اش را سمت راست دوشش انداخته بود و آرام قدم برمی‌داشت. از دور لبخند زد. قبلا اجازه گرفته بود که مرا بغل کند. همدیگر را در آغوش گرفتم. قدّش کمی از من بلندتر بود و باعث می‌شد که راحت‌تر بغل کن
{تمثیلات و مثال های مهدوی - شماره 31}

لامپ و چراغ

تصور کنید یک چراغ را برای گرما و نورش، نزد کودکی میگذاریم و او از روی جهل و نادانی به آن سنگ میزند. برای اینکه چراغ آسیب نبیند آن را برمیداریم. دلیل برداشتنِ چراغ، ترس از قدرت و ناتوانی در برابر او نیست، بلکه، ترس از خطا و اشتباه اوست. البته اگر چندین لامپ و چراغ داشتیم، ممکن است آن را برنداریم و در صورت آسیب دیدن، چراغ بعدی را بیاوریم. ولی اگر یک چراغ باقی بماند، آن را جهت در امان ماندن از شکستن
تولید کننده سیستم های روشنایی ال ای دی و نورپردازی در استان کرمان
چراغ های خیابانی
پروژکتور ال ای دی
چراغ کارگاهی(صنعتی)
چراغ خطی
والواشر
چراغ دفنی
چراغ استخری
روشنایی دکوراتیو
و...

اطلاعات بیشتر:
آدرس:کرمان-ابتدای جاده شرف اباد بلوار قائم7
تلفن:35120-034
ایمیل:greeninco.@gmail.com
سایت:www.greeninco.ir
کارشناس:سالاری
موبایل:09135049185
از بچگی همیشه دلم می خواست یه روز یه چراغ قدیمی و عتیقه پیدا کنم،نازش کنم و یهو یه غول چراغ جادو ازش بزنه  بیرون و سه تا از آرزو هامو برآورده کنه
واسه همین همیشه همه قوری ها و کتری ها و ظرف های قدیمی خونمون رو ناز میکردم⁦‍♀️⁩
اما الان که به اون زمان فکر میکنم،با خودم میگم که اگه اون غول چراغ جادو جلوم ظاهر میشد،چه آرزویی باید می کردم؟!
ازتون میخوام برای چند دقیقه بهش فکر کنین...اگه یه روز یه غول چراغ جادو سه تا ارزوتونو بخواد برآورده کنه،چه آ
جاده ی موفقیت سر راست نیستپیچی وجود دارد به نام شکستدور برگردانی به نام سردر گمیسرعت گیر هایی بنام دوستانچراغ قرمز هایی بنام دشمنانچراغ احتیاط هایی بنام خانوادهتایر های پنچری خواهید داشت به نام شغلاما اگر یدکی بنام عزم داشته باشیدموتوری به نام استقامتو راننده ای بنام خدابه جایی خواهید رسید که موفقیت نام دارد . . .
چراغ اضطراری LED که در اینجا ارائه شده است یک چراغ اضطراری قابل شارژ ساده است که ساخت آن هزینه زیادی ندارد
یک مزیت قابل توجه این چراغ قابل حمل این است که می توان آن را با منبع تغذیه تنظیم شده 5-VDC نظیر شارژر مسافرتی / آداپتور دیواری و یا شارژر همراه/ آداپتور USB اتومبیل شارژ کرد.

ادامه مطلب
کار با برد آردوینو و ساخت پروژه بخشی از لذت های الکترونیک است، ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو یک پروژه ساده و در عین حال جذاب است.
به نظر شما ساخت یک چراغ راهنمایی رانندگی واقعی به چه صورت است؟
برای یادگیری و پیاده سازی این پروژه جذاب، فیلم زیر را تماشا کنید.
آموزش ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو (بخشی از بسته جامع BEE)
وسایل مورد نیاز پروژه ساخت چراغ راهنمایی رانندگی با آردوینو
3 عدد led به رنگ های سبز، زرد و قرمز
یک سون سگمنت
آردو
یکی از رنگهایی که همواره جذابیت و خاص بودن خود را دارد،رنگ های قرمز است. اگر پوست صورت شما سفید رنگ است، حتما این رنگ ترکیبی را امتحان کنید. رنگهای قرمز ترکیبی بی نظیر است. بر اساس تجربه طولانی در اموزش مباحث رنگ مو ترکیبی قرمز و در عین حال فروش و ترکیب رنگ، این نکته مهم به دست آمده است که رنگ مو قرمز فقط به صورت ترکیبی زیبایی خود را

ادامه مطلب
یکی از رنگهایی که همواره جذابیت و خاص بودن خود را دارد،رنگ های قرمز است. اگر پوست صورت شما سفید رنگ است، حتما این رنگ ترکیبی را امتحان کنید. رنگهای قرمز ترکیبی بی نظیر است. بر اساس تجربه طولانی در اموزش مباحث رنگ مو ترکیبی قرمز و در عین حال فروش و ترکیب رنگ، این نکته مهم به دست آمده است که رنگ مو قرمز فقط به صورت ترکیبی زیبایی خود را
نشان می دهد
ادامه مطلب
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
سلام دوستان 
این یه قانونه
کارخوب، خوبه و کار بد، بده استثنا هم ندارد
یه مثال 
من هیچ وقت از چراغ قرمز عبور نمی کنم 
اگه هم این کاروکردم حتما کارمهمی داشتم اخه از چراغ قرمز رد شدن چیز
مهمی نیست مگه از دیوار مردم بالا رفتم
یا
من هیچوقت دوبله پارک نمیکنم چون مردم آزاریه
مگه وقتایی که دو دقیقه کارداشته باشم یا اینکه جاپارک نبود گشتم ولی نبود
تازشم وقتی برگشتم یارو گفت اقا من الاف شما شدم چرا دوبله پارک کردی
گفتم بابا مگه چی شده حالا همش دودقیق
این پست ساعت ٠٣:٠٣ روز جمعه ١۵فروردین برای اولین‌بار منتشر شده و در آینده چندبار باز هم منتشر می‌شه:))
+ توضیحات بیشتر

١. یک‌ چیز زرد
*محض رضای خدا نگید که این آهنگ احسان رو نشنیدین! :))

٣. چراغ‌های شهر
*یک تغییر برنامه‌ای پیش اومد چون صبح خواب موندم و به آسمون صبح نرسیدم. یعنی در واقع می‌تونستم از آسمون ظهر و غروب و حتی شب‌ هم براتون عکس بگیرم اما خب هیچ‌کدوم این‌ها صبح نبود مسلما :')
** گل شبدر چه‌کم از لاله قرمز دارد؟ و چراغ‌های اتاق من چه
16هیچ‌کس چراغ را برنمی‌افروزد تا سرپوشی بر آن نهد یا آن را زیر تخت بگذارد! بلکه چراغ را بر چراغدان می‌گذارند تا هر‌که داخل شود، نورش را ببیند. 17زیرا هیچ‌چیزِ پنهانی نیست که آشکار نشود و هیچ‌چیز نهفته‌ای نیست که هویدا نگردد.18پس دقّت کنید چگونه می‌شنوید، زیرا به آن که دارد بیشتر داده خواهد شد و از آن که ندارد، همان هم که گمان می‌کند دارد، گرفته خواهد شد.
لوقا٧: ١٨-١٦
عمو احمد ۱۶ سالِ تمامه که می خواد تریاک رو ترک کنه اما نمی تونه! می گه پسرم برام چندتا کتاب خریده بود تا بخونم، خوندم نشد. رفتیم بیمارستان بستری بشم، شدم نشد. این کمپ های ترک اعتیاد رفتم، دو ماه پاکی رکورد زدم اما نشد و بعدش باز زدم به بدن. دندون هاش به شدت خرابه، روزی سه بسته سیگار می کشه و وزنش از ۹۳ کیلو رسیده به ۴۸ کیلو! همونطوری اتفاقی باهاش هم کلام شدم، می خواستم برم خیابون اشرفی اصفهانی، ازش آدرس پرسیدم، مسیر رو گفت و بعدش باهام تا اونجا ا
چراغ خیابانی ال ای دی
چراغ خیابانی مدل تابان با طراحی پیشرفته  شرکت صنایع سبز بوتیا  برای روشنایی بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها طراحی شده است. ساختار زیبا، محکم و با دوام، پخش نور یکنواخت با بیشترین شدت نور به طرفین برای بیشترین فاصله بین هر پایه چراغ، تنوع در شدت نورو درجه حفاظت (IP66) از ویژگی‌های این چراغ است.
انواع چراغ خیابانی از تامین کننده های روشنایی هستند که می توانند به عنوان منابع تامین کننده نور در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار گ
پی آرامش شب می‌گردم. از شب‌ چه می‌شود نوشت؟ که ننوشته باشند؟ همه جهان انگار مواجهه است. مواجهه من با خودم و همه چیز. سیگار توی دستم نفس می‌کشد. به کور سوی زننده‌ی چراغ‌ها از دور می‌نگرم. به رفتن ماشین‌ها از بالای یک‌ بزرگراه. به دویدن انگار یک مسابقه است در گذراندن. ثانیه‌ها می‌چرخند مثل‌ پاهایم پاندول وار. خوابم؟ جهان خواب است؟ یا همه تبدیل شده‌ایم به همان چراغ‌های دور ِ زننده. چه‌چیزی است جهان جر خنکا و یخ‌زدگی مسکوت شب؟
چراغ قوه یک وسیله‌ی سیار و دستی است که برای تأمین روشنایی در زمان شب و در مکان‌های تاریک مثل زیرزمین، انبار، تونل‌ و معادن کاربرد دارد. نور چراغ قوه دستی با یک لامپ رشته‌ای و یا لامپ LED تامین می‌شود. برای افزایش نور چراغ قوه، یک پوشش شفاف در مقابل چراغ قرار می گیرد که حالت ذره‌بینی دارد و باعث افزایش میزان نور این وسیله می‌شود. 
از چراغ قوه برای مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. این وسیله حتی در منازل هم کاربرد دارد. هم‌چنین نگهبانان، کوهن
ترشی کلم قرمز یک از ترشی‌های لذیذ و راحت است که در کنار بسیاری غذاها مانند کباب کوبیده، جوجه کباب و … در رستوران ها سرو می شود. طرز تهیه ترشی کلم قرمز بسیار ساده و سریع است. به طور کلی ترشی کلم قرمز را به دو روش تهیه میکنند. ترشی کلم قرمز معمولی یا فوری که در این مطلب هر دو روش آموزش داده شده اند. می توانید از این ترشی در کنار سالاد هم استفاده کنید. با در ادامه همراه باشید.

مواد لازم برای تهیه ترشی کلم قرمز

کلم قرمز یک عدد متوسط

سیر    دو حبه
ترشی کلم قرمز یک از ترشی‌های لذیذ و راحت است که در کنار بسیاری غذاها مانند کباب کوبیده، جوجه کباب و … در رستوران ها سرو می شود. طرز تهیه ترشی کلم قرمز بسیار ساده و سریع است. به طور کلی ترشی کلم قرمز را به دو روش تهیه میکنند. ترشی کلم قرمز معمولی یا فوری که در این مطلب هر دو روش آموزش داده شده اند. می توانید از این ترشی در کنار سالاد هم استفاده کنید. با در ادامه همراه باشید.

مواد لازم برای تهیه ترشی کلم قرمز

کلم قرمز یک عدد متوسط

سیر    دو حبه
چراغ داخلی
چراغ های داخلی امروزه در صنعت برق، روشنایی و چراغ ها بسیار حائز اهمیت می باشند. یکی از دلایل اهمیت این موضوع، مصرف انرژی و زیباسازی شهرها و خانه ها است. چراغ ها بر اساس قابلیت های متفاوت داخلی یا خارجی بودن، روکار یا توکار بودن، خیابانی، صنعتی یا تزئینی بودن و غیره دسته بندی می شوند. در این جا چراغ داخلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. چراغ داخلی به چراغ هایی گفته می شود که در مجموعه ها و خانه های مسقف استفاده شده و کاربرد آن ها بیشتر
جواب معمای کلاههای رنگی

تنها کسی که رنگ تمبر پیشانی آن قابل تعیین است C است. اگر تمبر C قرمز می بود در آن صورت B از راه استدلال می دانست که رنگ تمبر خودش قرمز نیست، یعنی با خودش می گفت که اگر تمبر من قرمز میبود، در آن صورت A با دیدن دو تمبر قرمز می فهمید که تمبر خودش قرمز نیست؛ اما A نمی داند که تمبرش قرمز نیست بنابراین تمبر من نمی تواند قرمز باشد.این ثابت می کند که اگر تمبر C قرمز میبود در آن صورت B میفهمید که تمبر خودش قرمز نیست. اما B نمیدانست که

بهاری که خاک را سبز میکند... یقینا از پسِ سبز کردنِ چراغ های قرمز هم بر می آید...
من به این اتفاق ایمان دارم... سال نو بر همه مبارک باد.

عید مبعث هم مبارک:)

تازه تولد مادربزرگمم ۵ فروردین بود:) روحت شاد عزیز:)❤

سلام به بازماندگانِ ۹۸
خیلی عجیبه برام تاریخِ توی پست ها که زده ۹۹
ادامه مطلب
جواب معمای کلاههای رنگی

تنها کسی که رنگ تمبر پیشانی آن قابل تعیین است C است. اگر تمبر C  قرمز میبود در آن صورت B از راه استدلال می دانست که رنگ تمبر خودش قرمز نیست، یعنی با خودش می گفت که اگر تمبر من قرمز میبود، در آن صورت A با دیدن دو تمبر قرمز می فهمید که تمبر خودش قرمز نیست؛ اما A نمی داند که تمبرش قرمز نیست بنابراین تمبر من نمی تواند قرمز باشد.این ثابت می کند که اگر تمبر C قرمز میبود در آن صورت B میفهمید که تمبر خودش قرمز نیست. اما B نمیدانست که
چراغ مطالعه با لامپ برای تامین روشنایی در زمان شب و یا مکان‏های ‎بدون نور طبیعی کاربرد دارند. در گذشته چراغ مطالعه با لامپ‏های ‎رشته ای کار می‎کرد. میزان روشنایی آنها زیاد و زننده بود. در عین حال میزان مصرف برق بیشتری داشتند. اکنون چراغ مطالعه SMD و چراغ مطالعه LED در بازار موجود است. لامپ‏های ‎جدیدی که برای این محصولات استفاده می‎شود، نور و روشنایی بیشتری دارند. طول عمر آنها بادوام و مصرف انرژی کمتری دارند. در ادامه به معرفی هر یک از این مح
1- هوی گوسفند چه خبرته؟!؟!گوسفند در اصل به موجودی پشمالو و بی نزاکت گفته می شود که اندک زمانی است پایش را در شهر گزارده (همون دهاتی) ولی ما امروزه به رانندگانی که چراغ قرمز را رد می کنند، رانندگانی که به محض سبز شدن چراغ و جهت یادآوری خاطره حنابندان مادر بزرگشان بوق های ممتد می زنند، عابرانی که از وسط اتوبان رد می شوند و یا صف اتوبوس را رعایت نمی کنند، بازیکنان تیم ملی فوتبال وقتی موقعیتی را خراب می کنند و کسانی که موقع راه رفتن پای دیگران را لگ
سالها پیش که برق نبود حس خوبی داشتیم . خاطره ها بسیار جذاب تر و رویایی تر بود  با نور فانوس درس می خواندیم , مشق می نوشتیم  با چراغ طوری به استقبال گلهای زعفران می رفتیم وقتی از دور دست ها نوری به چشم می خورد خبری از دوست رفیق و یا میهمانی بود . نور زیبای چراغ طوری در بزم میهمانی ها عروسی ها و تعزیه خوانی ها بسیار ماندگار و دل انگیز بود  وقتی نورش کم میشد پمپ کوچکی داشت که با چند تلمبه به روشناییش می افزود . چراغ بادی بهترین یار و یاور در دل تاریکی
پایه چراغ روشنایی
شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده انواع پایه چراغ، پایه چراغ روشنایی، پایه چراغ روشنایی معابر، چراغ شهری، روشنایی شهری، پایه های روشنایی باغ، حیاط و خیابان و پایه چراغ لوله ای در مدل های ساده و طرح دار می باشد
روشنایی پارک ها و تفرجگاه ها، خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها امری ضروری و مهم است. امروزه زیبا سازی و تزئین محیط های شهری با استفاده از پایه چراغ بدلیل ایجاد نشاط و شادی و روشنایی جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان از
چراغ کارگاهی(صنعتی)
چراغ سوله ای جهت روشنایی سالن های صنعتی ، کارگاه ها ، سالنهای ورزشی و کارخانجات طراحی شده است. مصرف بسیار کم  ، طول عمر بالا ، بهره روشنایی ، راندمان بالا و پخش نور یکنواخت از جمله ویژگی های این محصول می باشد. چراغ سوله ای در انواع ۵۰، ۸۰ و ۱۰۰ وات تولید می گردد. در این محصول از چیپ های COB با کیفیت بالا جهت افزایش طول عمر و نور دهی استفاده شده است. همچنین میزان هیت سینک آلومینیومی به کار رفته در محصول نیز بسیار بالا می باشد تا
حتما تاکنون پیش آمده است که ببینید یک عمل جراحی در یک جای دیگر درحال پخش است.در این چراغ یک دوربین خاص تعبیه شده است که افراد مختلف قادر خواهند بود عمل جراحی را بدون حضور در اتاق عمل مشاهده کنند. تصاویری از این چراغ های دوربین دار را در ادامه مشاهده نمایید.

NAQIBSAZEH GROUP
گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت 
تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : 
استخر شنا : خصوصی و عمومی 
آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی 
اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی  
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار 
گروه بازرگانی نقیب سازه 
واردات ، مشاوره  ،  محاسبه  ،  فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و لوازم کامل پروژه های : 
پارک آبی ، آبدرم
یه وقتی یه روزگاری...
این موقع بیدار شدن از خواب توسط من...اووووج تن پروری و غیر قابل اغماض و ته خاک برسر بودن بود...که خب خیلی کم پیش میومد و من باید همیشه راس ۶ بیدار و دست و رو شسته و آماده رفتن به دانشگاه یا هرجایی بودم که اون روز در نظر داشتم...جمعه و غیر جمعه هم نداشت...
ببینید چه اوضاعیه که الان از خواب بیدار شدن شده سحرررررر خیزیییییی...
و ۵ تا به به و چراغ سفید از خانواده میگیره!که البته ماتی هول شد...چراغ طلایی رو زد!
خداییییییییییییی!
لینک های دانلود برنامه چراغ هدایت
بیانات آیت الله شجاعی درباره حضرت اباعبدالله الحسین(ع)

چراغ هدایت 1
چراغ هدایت 2
چراغ هدایت 3
چراغ هدایت 4
چراغ هدایت 5
چراغ هدایت 6
چراغ هدایت 7
چراغ هدایت 8
چراغ هدایت 9
چراغ هدایت 10
چراغ هدایت 11
چراغ هدایت 12
چراغ هدایت 13
چراغ هدایت 14
چراغ هدایت 15
چراغ هدایت 16
چراغ هدایت 17
چراغ هدایت 18
چراغ هدایت 19
چراغ هدایت 20

۱. انگار اینجا دور زدن قانون ممکن و راحته....هم خیلیها دارن کار غیر قانونی میکنن و هم اینکه پریروز صاحبخونه به من گفت من دلم نمیخواد مستاجر امریکایی داشته باشم چون اونا خوب همه قوانین رو بلدن و دردسر درست میکنن...
۲. اینجا پلیس خیلی قدرت داره...یعنی حتی به بهونه احساس خطر کردن هم حق تیر داره...وقتی پلیس به شما ایست میده باید بدون حرکت واستی...مثلا اگه بخوای از ماشین پیاده شی بدون اجازه گرفتن, پلیس میتونه شلیک کنه و بگه احساس خطر کردم...
۳. اینجا حق هم
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت
ترازو محک
پرینتر ترازو محک یکی از لوازم جانبی ترازوی محک است که جهت اتصال به ترازوی محک بدون پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه جانبی در کنار ترازوی دیجیتال قرار می گیرد و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد . در اینجا شما را با مشخصات و ویژگی های چاپگر ترازو محک آشنا می کنیم :- کاغذ چاپگر :کاغذ مورد استفاده در چاپگر ترازوی محک از نوع حرارتی با عرض 57 میلیمتر است .- قرار دادن کاغذ در چاپگر :1. درپوش چاپگر را بردارید تا به هد آن دسترسی داشته با
چراغ هشدار سیستم شارژ که به چراغ دینام مشهور است معمولا با نماد باتری یا نوشته های ALT  یا   GENمشخص می شود. اگر چراغ دینام روشن شود به این معنی است که سیستم برق خودرو دیگر توسط دینام تامین نمی شود. کار نکردن دینام به ندرت منجر به آسیب جدی به موتور می شود و بین این سه چراغ بزرگ هشدار تنها چراغی است که بیشترین زمان برای عملکرد صحیح و نجات باتری را به راننده می دهد. به طور کلی در روز راننده حداقل 20 دقیقه فرصت دارد تا قبل از اینکه ولتاژ به نقطه ای افت

شاید کسی در کره زمین نباشد که نداند چراغ راهنمایی رانندگی چیست و چه کاربردی دارد، اما گاهی لازم می شود حتی درباره چیزی مانند چراغ راهنمایی رانندگی که تقریبا همیشه جلوی چشم ما قرار دارند و ممکن است روزانه بارها و بارها آن را ببینیم، قدری بیشتر مطالعه کنیم و بدانیم.
چراغ راهنمایی رانندگی یا چراغ راهنما، وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است که در تقاطع جاده ها، پیاده روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن نصب می شود تا ترافیک را هدایت کند. ای
مسلما رانندگی در شب توسط هر وسیله نقلیه ای اتفاق می افتد. موتور سیکلت هم از این قاعده مستثنی نیست. حتما برای شما هم پیش آمده که با موتور سیکلتتان در ساعاتی که هوا تاریک است رفت و آمد کرده اید.
وجود سیستم روشنایی و هشدار دهنده برای هر وسیله نقلیه لازم و ضروری میباشد.
یکی از قطعاتی که برای موتور سیکلت استفاده میشود چراغ خطر موتور سیکلت میباشد. چراغ خطر موتور سیکلت، همان چراغیست که در انتها و پشت موتور سیکلت شما نصب شده و معمولا به رنگ قرمز میبا
چراغ ال ای دی خطی

طراحی مینیمال این چراغ بسیار مناسب فضاهای معماری مدرن است و بیشترین هماهنگی را با معماری داخلی ایجاد خواهد کرد.
این دسته از چراغ ها قابلیت استفاده هم به عنوان چراغ دکوراتیو و هم چراغ تامین روشنایی را دارد. ماژول های استفاده شده در این چراغ را بنا به کاربری مد نظر می توان با شدت نورهای متفاوت در نظر گرفت.
چراغ های خطی قابلیت نصب در سقف، دیوار، کف و … را دارند، بنابراین برای طراحی نورپردازی بسیار انعطاف پذیر هستند.
چراغ خطی
چراغ اضطراری به منظور تأمین روشنایی ساختمان‌های مختلف کاربرد دارد. این نوع چراغ‌ها زمانی استفاده می‌شوند که برق ساختمان به هر دلیلی قطع شده باشد و محیط تاریک شود. برای تامین انرژی مورد نیازِ چراغ اضطراری، از سیستم‌های متفاوتی از جمله UPS، موتور برق گازسوز، دیزل ژنراتور و پنل خورشیدی استفاده می‌شود. 
چراغ اضطراری در شرایط بحرانی و در زمان قطعی و یا خاموشی برق، فعال می‌شود. در داخل چراغ اضطراری یک باتری ذخیره‌ی انرژی جاسازی می‌شود. این ب
چراغ خطی led

طراحی مینیمال این چراغ بسیار مناسب فضاهای معماری مدرن است و بیشترین هماهنگی را با معماری داخلی ایجاد خواهد کرد.
این دسته از چراغ ها قابلیت استفاده هم به عنوان چراغ دکوراتیو و هم چراغ تامین روشنایی را دارد. ماژول های استفاده شده در این چراغ را بنا به کاربری مد نظر می توان با شدت نورهای متفاوت در نظر گرفت.
چراغ های خطی قابلیت نصب در سقف، دیوار، کف و … را دارند، بنابراین برای طراحی نورپردازی بسیار انعطاف پذیر هستند.
چراغ های خطی گرو
بسم رب الرفیقامشب هم دویدم. درست مثل دیشب، پریشب، پس پریشب و پس پریشب ترش! از حدود 4 کیلومتر شروع کردم. بعد به جای میانبر زدن و رفتن از کوجه پس کوچه ها مسیرم رو طولانی تر کردم که تا امشب، رفت و برگشتم تا حرم به 6 کیلومتر رسید.ساعت 1 شب توو روزهای عادی هم خیلی شلوغ نیست ولی این روزای کرونایی تقریبا همه مغازه ها بستن _ جز سوپر مارکت سر چهار راه شهدا _ خیابونا عمدتا خالی ان الّا تک و توک ماشینی که از کنارم آهسته رد میشن و معمولا آدم ها رو دم حرم میبنم ک
بسم رب الرفیقامشب هم دویدم. درست مثل دیشب، پریشب، پس پریشب و پس پریشب ترش! از حدود 4 کیلومتر شروع کردم. بعد به جای میانبر زدن و رفتن از کوچه پس کوچه ها مسیرم رو طولانی تر کردم که تا امشب، رفت و برگشتم تا حرم به 6 کیلومتر رسید.ساعت 1 شب توو روزهای عادی هم خیلی شلوغ نیست ولی این روزای کرونایی تقریبا همه مغازه ها بستن _ جز سوپر مارکت سر چهار راه شهدا _ خیابونا عمدتا خالی ان الّا تک و توک ماشینی که از کنارم آهسته رد میشن و معمولا آدم ها رو دم حرم میبنم ک
نورپردازی منازل و ادارات یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید رعایت
شود. نورپردازی مناسب می‌تواند فضا را بزرگتر از آنچه هست نمایش دهد و
دکوراسیون و اشیاء تزئینی زیبا را بیشتر نمایان کند. در این میان ابزارهای
نورپردازی بسیار متفاوت‌اند که شامل لوستر، چراغ دیواری و سقفی، لامپ‌های آویز، آباژور و ... می‌شوند. از میان این ابزارها، چراغ‌های سقفی جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند، چراکه می‌توانند بدون مزاحمت و ایجاد سایه، نورپردازی را در سطح
تزئین اتاق کودک، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل “چراغ خواب اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، “مراکز فروش چراغ خواب اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.
شما می توانید برای خرید چراغ خواب اتاق کودک نمونه های متنوعی را در سایت جیک جیک بررسی کنید.ما در جیک جیک این افتخار را داریم تا انواع لایتینگ و چراغ خواب اتاق کودک دخترانه و پسرانه را با قیمت مناسب برای راحتی شما عزیزان قرار داده و شما به صورت خرید اینترنتی محصول اتاق کودک خود
ایا میدانید امواج کنترل مادون قرمز مانند کنترل تلوزیون و کنترل پخش کننده DVD به وسیله دوربین الکترونیکی قابل دیدن است شما میتوانید دوربین تلفن همراه را در روبروی فرستنده مادون قرمز که شبیه به LED میباشد بگرید با فشردن کلید های کنترل از دوربین نور فرستنده مادون قرمز رو میتونید مشاهده کنید نوری به رنگ سفید از دوربین دیده میشود .
بسیار مهم است که به چگونگی نورپردازی منزل، محل کار و سازمان خود اهمیت
دهیم، چراکه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید انجام شود تا روحیه
مناسبی در محیط ایجاد شده باشد. نورپردازی مناسب یک فرایند حرفه‌ای و مهم
است که می‌تواند حتی فضا را بزرگتر از آنچه هست نمایش دهد.
ابزارهای مختلفی برای نورپردازی طراحی شده‌اند که شامل لوستر، چراغ دیواری و سقفی،
لامپ‌های آویز، آباژور و ... می‌شوند. چراغ‌های دیواری یکی از
پرکاربردترین و رایج‌ترین چراغ‌
سالها پیش که برق نبود حس خوبی داشتیم . خاطره ها بسیار جذاب تر و رویایی تر بود  با نور فانوس درس می خواندیم , مشق می نوشتیم  با چراغ طوری به استقبال گلهای زعفران می رفتیم وقتی از دور دست ها نوری به چشم می خورد خبری از دوست رفیق و یا میهمانی بود . نور زیبای چراغ طوری در بزم میهمانی ها عروسی ها و تعزیه خوانی ها بسیار ماندگار و دل انگیز بود  وقتی نورش کم میشد پمپ کوچکی داشت که با چند تلمبه به روشناییش می افزود . چراغ بادی بهترین یار و یاور در دل تاریکی
 آباژور جدید
نور یک دستور بسیار ضروری برای انسان به مراد انجام کار های متفاوت میباشد. معاش بدون‌نور غیر قابل تصور و معاش در دنیای بدون‌نور نا ممکن میباشد. آدم با تولید چراغ روشنایی کافی برای معاش در شب آماده نمود و و روز آپدیت با تغییر‌و تحول و پیشرفت تکنولوژی چراغ های مختلفی به بازار عرضه کرد. در دنیای امروزی امروز به جهت کمبود منابع انرژی و هزینه بالای ایجاد آن، انگیزه اصلی گزینش چراغ علاوه بر تامین فروغ و روشنایی کافی، صرفه جویی در مصرف
چراغ خواب کودک مدل بره ناقلا ، چراغ خواب دیواری وسیله ای بسیار مناسب و کاربردی جهت اتاق کودک محسوب می شود.کاربرد چراغ خواب دیواری ایجاد نوری ملایم و یکنواخت در اتاق کودک است به طوری که در خواب کودک اختلال ایجاد نکرده و بتوان آن را در تایم زمانی شب تا صبح روشن نمود. چراغ خواب دیواری کودک مدل بره ناقلا به گونه ای طراحی و ساخته شده که نور آن به هیچ وجه در خواب کودک خللی وارد نمیکند.منبع نور به طور کامل در درون چراغ خواب مخفی شده و نور کاملا بصورت
چراغ خواب اتاق کودک مدل خرس کیتی ، ترس از تاریکی در میان همه کودکان وجود دارد و بهترین روش برای کم کردن این ترس استفاده از چراغ خواب در اتاق کودک است.
گاهی مواقع نیاز می شود که مادر جهت سرکشی به کودک وارد اتاق او شود و برای اینکه با روشن کردن چراغ باعث برهم خوردن خواب کودک نشود وجود چراغ خواب کودک لازم است.چراغ خواب دیواری وسیله ای بسیار مناسب و کاربردی جهت اتاق کودک محسوب می شود.کاربرد چراغ خواب اتاق کودک کیتی ایجاد نوری ملایم و یکنواخت در ات

چراغ های توکار بدون فریم
در طراحی نورپردازی داخلی همواره استفاده از چراغ سقفی یکی از راهکارهای متداول است . معمولا به منظور اجرای این کانسپت از چراغ سقفی توکار متداول در بازار استفاده می شود . اما اگر بخواهیم نورپردازی در معماری به صورت جزیی از المان ها دیده بشود می توان  چراغ بدون فریم را جایگزین چراغ سقفی متداول بازار کرد.
به طور کلی میتوان گفت همواره هماهنگی و تناسب منابع نور و تجهیزات نورپردازی با المان های معماری همواره یکی از دغدغه
بررسی چراغ عقب جک s5
چراغ عقب جک s5؛چراغ های عقب بخشی از سیستم نورپردازی یک خودرو است که در پشت خودرو قرار می گیرد. معمولاً این چراغ ها به صورت جفتی (چپ و راست) هستند و انواع مختلفی برای کاربردهای مختلف دارند. چراغ راهنما یا چراغ دور زدن هم بخشی از مونتاژ چراغ عقب است. معمولاً با توجه به الزامات قانونی رنگ این چراغ ها زرد است و نشان می دهند که آیا خودرو قرار است به سمت راست حرکت کند یا چپ.
چراغ دنده عقب هم بخشی از این مونتاژ است که نشان دهنده‌ی حرک
از زمانی که دیدم تو را همانند چراغی خانه ام را روشن کردی در تاریکی های محض شب های تنهایی و بی کسی، آمدی و شدی سبب، که دوست بدارم این سیاهی مطلق را . نه ،نه فقط چراغ خانه بلکه چراغ دل من شدی ، اما حال... .در پیچ و تاب حوض برای چندمین بار خانه ی کوچک، آسمانی، بدون ابرم را دور زدم که نگاهم به خورشید افتاد ، آرام آرام گل روغنی خورشید به پوست پرتقالی تبدیل شد و پایین و پایین تر رفت وآسمان را تنها گذاشت.رنگ آبی آسمان به سیاهی تبدیل شد و سکوتی محض بر دل آسم
او یک ملت بود | خاطرات شهید مظلوم، دکتر بهشتی
️ چند روزی است که مشغول خواندن کتاب "او یک ملت بود" هستم. مجموعه‌ای از خاطرات شهید حقیقتا مظلوم، دکتر سیدمحمد حسینی بهشتی. گرچه جلسات حزب جمهوری اسلامی و سخنرانی‌های شهید بزرگوار در این جلسات رو قبلا گوش کرده‌ام. با تمام وجودم با او ارتباط می‌گیرم. از آنجایی که می‌گوید " عشق من فلسفه است ولی خدمت به اسلام، مرا از این عشق بازداشته است " تا آنجایی که با رفتارهای متحجرانه شدیدا برخورد می‌کند و تجسس
چراغ خطی ال ای دی
 چراغ خطی راهکار روشنایی مدرن و پرکاربردی در معماری است. ویژگی های این چراغ و طراحی مینیمال، آن را به یکی از محبوب ترین چراغ ها بین طراحان معماری تبدیل کرده است.

چراغ های خطی قابلیت نصب در سقف، دیوار، کف و … را دارند، بنابراین برا

چراغ خیابانی ال ای دی
چراغ خیابانی مدل تابان با طراحی پیشرفته  شرکت صنایع سبز بوتیا  برای روشنایی بزرگراه‌ها و اتوبان‌ها طراحی شده است. ساختار زیبا، محکم و با دوام، پخش نور یکنواخت با بیشترین شدت نور به طرفین برای بیشترین فاصله بین هر پایه چراغ، تنوع در شدت نورو درجه حفاظت (IP66) از ویژگی‌های این چراغ است.
انواع چراغ خیابانی از تامین کننده های روشنایی هستند که می توانند به عنوان منابع تامین کننده نور در خیابان ها و معابر مورد استفاده قرار
خرید اینترنتی ریسه کدو چراغ دار دارای کیفیت بی همتا
میتوانید با خرید ریسه کدو چراغ دار اطراف خود را به بهترین شکل تزئین نمایید و در مراسمات خاصتان محیط را تک و بینظیر نمایید 

خرید پستی ریسه کدو چراغ دار دارای چراغ چشمک زن و روشنایی به صورت چراغ های رنگارنگ و کیفیت بی نظیر  

خرید آنلاین ریسه کدو چراغ دار دو منظوره که میتوانید با کمک ی عدد پریز کمکی هم به برق وصل نمایید و هم به وسیله ی باتری چراغ های کدو را روشن نمایید

خرید ریسه کدو چر
چراغ های ریلی نوربازار را می توان از منابع تامین کننده نور در انواع فروشگاه ها و مراکز تجاری دانست. به علت تابش موضعی نور و نحوه نصب، این چراغ می تواند جزو گزینه های مناسب در روشن نمودن ویترین ها و اشیاء ایستاده و یا نصب شده روی دیوار باشد. این منبع نور به علت نصب بر روی ریل های مخصوص و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه به راحتی قابلیت استفاده و هماهنگی با طراحی ها و معماری های مختلف داخلی است.
باید توجه داشت که این لامپ مخصوص استفاده در محیط داخلی (indoor) است
    علت قرمز شدن چراغ پکیج بوتان:برای فهم عیب پکیج دیواری بوتان هنگام قرمز شدن چراغ، به دفترچه عیب یابی آن یا مطلب خطاهای پکیج بوتان مراجعه کنید زیرا پکیج های بوتان در انواع مختلفی و با نام های متفاوت در بازار عرضه می شوند اما در بسیاری از موارد طبق گفته مشتریان ابتدا چراغ پکیج دیواری بوتان قرمز می شود و سپس دستگاه از کار افتاده و خاموش می شود، علت این امر می تواند قطع اتصال برق، قطع گاز ورودی به پکیج باشد اما اگر دستگاه به طور مداوم خاموش و ر
چراغ سوله ای 
یکی از محصولات روشن کننده انواع چراغ سوله ای هستند که قابل استفاده در سوله ها و کارگاه ها ،تولیدی ها ،باشگاه ها ورزشی و کارخانجات می باشند .
برای روشنایی بهتر در این جور فضاها باید از  چراغ کارگاهی یا سوله ای استفاده نمود.
ویژگی های منحصر به فرد این محصول باعث شده تا بهترین گزینه برای روشنایی در این فضاها باشد.
انواع چراغ صنعتی و چراغ کارگاهی از نظر ظاهر تفاوتهایی دارند و
می توانند به صورت آویز یا سقفی مورد استفاده قرار گیرند ت

چراغ‌های چمنی نوربازار با طراحی پیشرفته مازی نور برای فضای آزاد، فضای سبز و باغچه‌ها طراحی شده است. ساختار محکم، دوام در شرایط محیطی سخت، درجه حفاظت بالا و پخش نور کاملاً متقارن از ویژگی‌های این چراغ‌ها است. نسل جدید چراغ‌های ونوس با منبع نور LED، ویژگی هایی دارند که عبارتند از: عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و بازدهی بالا در مقایسه با لامپ فلورسنتی کامپکت.
در چراغهای چمنی 
۱  اگنس مرده است. داستانی او را کشت. از اگنس، جز این داستان چیزی برایم نمانده. شروع داستان برمی‌گردد به روزی در نه ماه پیش، که برای اولین‌بار در کتابخانه عمومی شیکاگو هم‌دیگر را دیدیم. وقتی با هم آشنا شدیم، هوا سرد بود. سرد مثل همیشه در این شهر، اما الان هوا سردتر است و برف می‌بارد. روی دریاچه میشیگان برف می‌بارد و باد تندی می‌وزد که زوزه‌اش حتی از شیشه‌های دو جداره پنجره‌های بزرگ هم رد می‌شود. برف می‌بارد، اما نمی‌نشیند، با باد می‌رود

چراغ‌های چمنی نوربازار با طراحی پیشرفته مازی نور برای فضای آزاد، فضای سبز و باغچه‌ها طراحی شده است. ساختار محکم، دوام در شرایط محیطی سخت، درجه حفاظت بالا و پخش نور کاملاً متقارن از ویژگی‌های این چراغ‌ها است. نسل جدید چراغ‌های ونوس با منبع نور LED، ویژگی هایی دارند که عبارتند از: عمر طولانی قطعات روشنایی، فقدان اشعه فرابنفش (UV)، صرفه‌جویی مصرف انرژی، سازگاری با محیط زیست و بازدهی بالا در مقایسه با لامپ فلورسنتی کامپکت.
در چراغهای چمنی 
امروزه کارمندان در دفتر کار خود این امکان را دارند که دمای رنگ نور چراغ های فضای کار خود را متناسب با الگوهای کار و فعالیت هایشان تنظیم کنند.
با پیشرفت تکنولوژی در عرصه های مختلف ، چراغ های روشنایی LED  با قابلیت تنظیم رنگ و شدت نور به بازار عرضه شده اند ، این ویژگی از چراغ ها باعث ایجاد حس بهتر به کاربران در محیط کار شده است...
برای مطالعه ادامه این مطلب به این لینک مراجعه نمایید
چراغ خطی ال ای دی
 چراغ خطی راهکار روشنایی مدرن و پرکاربردی در معماری است. ویژگی های این چراغ و طراحی مینیمال، آن را به یکی از محبوب ترین چراغ ها بین طراحان معماری تبدیل کرده است.

وسیله نقلیه ای که بعد از بارگیری وزن آن از مقادیر تعیین شده در قوانین حمل بار ترافیکی بیش تر شود به آن وسیله نقلیه ترافیکی و به محموله آن محموله ترافیکی گفته می شود . برای این گونه وسایل نقلیه علاوه بر بارنامه باید پروانه عبور نیز صادر گردد .
برخی از بارهای ترافیکی به دلیل آن که عرض آن ها از 6 متر بیش تر است نیاز به همراهی پلیس دارند و باید اسکورت شوند .
بارهایی که عرض آن ها از 4 متر کمتر است نیاز به همراهی پلیس ندارند و لازم نیست اسکورت شوند .
خود

انواع آرایش با رژ قرمز

یکی از پرطرفدارین رنگ ها برای آرایش لب ها ، رژ قرمز است. رژلب قرمز به لب ها رنگ و فرمی بی نظیر می بخشد و اگر این رنگ زیبا با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد آرایش لب هایتان زیبا و جذاب به نظر می رسد.
در ادامه توجه شما را به انواع مدل های آرایش با رژ قرمز جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشند.

انواع آرایش با رژ قرمز
ادامه مطلب
حالا درست یک هفته شده که صدایت را نشنیدم بابا جانم.. اما همچنان خوشبختم که چشمانت را دارم.
بغضم بند نمی آید. تحمل نمی کنم. این انتخاب من است! قبلا هم گفته بودم. تو خط قرمز منی. همان نقطه ضعفی که آدم ها اگر با آن امتحان شوند کم می آورند. به خودت هم گفته بودم که تو همانی. تعجب کردی و جدی نگرفتی درست مثل اینکه دارم مزخرف می گویم. یادت هست؟ حالا که این همه در سکوتی حرف هایمان یادت می آید؟ 
-"خدا غول چراغ جادو نیست که هر چه تو می خواهی بدهد.."
عزیزم من دلم م
بی سرپرست به آن دسته از افرادی اطلاق می شود که بنا به دلایلی هردو والد خود را از دست داده اند یا اینکه والدین، آنها را رها کرده اند؛ و  بدسرپرست  به افرادی اطلاق می شود که به علل گوناگون از حمایت، مراقبت و نگهداری موثر توسط خانواده محروم بوده و مورد غفلت خانواده (جسمی یا روانی و هردو) قرار می گیرند.
موسسه خیریه بیت الکوثر زنگی آباد
شماره حساب بانک کشاورزی :603247
شماره کارت بانک کشاورزی:6037707000052492
بانک رسالت :1062445901
شماره کارت بانک رسالت :5041727010073177
۱-سوئیچ اینرسی:  ممکن است دراثرضربه شدیدبه خودرو (مانند دست انداز) عمل کرده باشد.
۲-سنسوردور موتور:  ممکن است خراب باشد یا براده به نوک آن چسپیده باشد.
۳-پمپ بنزین:(فیوز_سیم کشی_پمپ بنزین)
۴-رله اصلی دوبل:  دراین حالت چراغ چک پشت آمپر نداریم. ولی اگر رله بنزین ایراد داشته باشد چراغ چک داریم.
۵-گیر کردن شافت استپر موتور.
۶-با دیاگ چک شود دمای آب چند درجه است(مثلا اگر منفی۴۰ یا مثبت ۲۱۵ را نشان دهد فشنگی آب یا سیم کشی ایراد دارد.
۷-درخودرو های پیکان و
پسرک بالای میله های حفاظ پلی در حالی که پاهایش را در هوا تکان میداد نشسته بود و مشغول تماشای ماشین هایی که از زیرش رد میشدند بود...شاید در دنیای کوچک خود زیاد ماشین باز نبود و مدل آن ها را نمیدانست ولی با خود میگفت شاید روزی یکی از این ماشین ها را خریدم...برخی از مردمی که از زیر پل حرکت میکردند با دست او را بهم نشان میدادند و تاسف میخوردند ولی او غرق در رویا در حال فکر به آینده بود که به ناگاه دید چراغ راهنمایی و رانندگی قرمز شده...سریع پایین آم
چراغ خطی ال ای دی

چراغ خطی ال ای دی

چراغ خطی ال ای دی

226

علم از آن جهت که علم است نور است؛ یعنی علم به فعل خدا، به نظام و به آنچه در تاریخ واقعیت دارد، چه در زمین و آسمان باشد، چه مربوط به دنیا و آخرت باشد، هر چه که در جهان واقعیت دارد و فعل خداست، علم و نور است، چون چراغ است.حالا گاهی عالِم که این چراغ به دست اوست، این چراغ را به دست می‌گیرد که راه دیگران را ببندد و مردم را به چاه هدایت کند، این می‌شود علم غیر نافع.یک وقت است که این چراغ دست اوست، تا خودش این راه را ببیند، نه بیراهه برود، نه راه کس
چراغ خطی ال ای دی

دیشب که پشت چراغ قرمز شلوغ ترین خیابان شهر ماشین خاموش شد و روشن نشد به تو زنگ نزدم .مرد های غریبه شهر کمکم کردند اما به تو زنگ نزدم.زنگ زدم به کسی که همیشه بی هیچ منتی هست.راستش مطمن بودم تو کمک ام نمی کنی.
چمدان بسته ام. اما تو هرروز هفته عین خیالت نیست ..
رهات کردم و درگیر خودتی.
رفتم سر پدرت ...
قبرستان سکوت بود.گفتم برای اخرین بار امدم نمی بخشم .
عنوان: 
اما قلب حافظه ی خودش را دارد و من هیچ چیز را فراموش نکرده ام. آلبرکامو
بعضی از کودکان نمی توانند در تاریکی مطلق بخوابند و نیاز به روشنایی کمی دارند چراغ خواب های نوویتا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف موجود می باشد و در داخل آن چراغ LED به کارگرفته شده و دارای دکمه خاموش و روشن می باشد . وزن این چراغ خواب حدود 200 گرم میباشد و تعداد باتری مورد نیاز چراغ خواب 3 عدد می باشد.
ویژگی ها:- نوع چراغ به کار رفته در چراغ خواب ، LED می باشد.- جنس بدنه چراغ خواب پلاستیک می باشد- وزن چراغ خواب حدود 200 گرم می باشد- مناسب برای کودکان ا
نکاتی بسیار مهم درباره نگهداری خودرو   ۱-ماهی یک بار کولر خودرو را به مدت چند دقیقه جهت مخلوط شدن گاز با روغن مخصوص آن و جلوگیری از فاسد شدن آن روشن نمایید.   
۲-در هنگام روشن بودن خودرو از باز کردن کابل باتری خودداری کنید.  
۳-با روشن شدن چراغ استپ،خودرو را متوقف نموده با نمایندگی تماس بگیرید.   
۴-با روشن شدن چراغ انژکتور،خودرو را خاموش نموده و بسط باتری را چند ثانیه جدا نموده و سپس اتصال دهید اگر چراغ خاموش.....
ادامه در
http://ravankaransanat.ir/category/we
امشب داشتم از نمایشگاه برمیگشتم به همراه همسر 
طبق عادت که همیشه ماشین بغلی ها رو نگاه میکنم، یهو دیدم چهره راننده ماشین بغلی چه اشناس!!!! 
عهههههه خودشههه؟؟؟ نهههههه؟؟؟
دوست دوره دانشجویی م بود! هم اتاقی 4 سال دوره کارشناسی و یکی از دوستای صمیمی و قدیمی که دقیقا 3 سال بود ندیده بودمش!!! 
هر چی دست تکون دادم متوجه نشد! ترافیک بود و ما اروم موازی باهاش حرکت میکردیم سریع موبایل دراوردم ازش فیلم گرفتم رسیدیم پشت چراغ قرمز و هر دو مون کنار هم وایسا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها